KATALOG NOVINKY 2024

shot

 

Připravili jsme pro Vás listovací e-katalog reklamních předmětů 2024, ve kterém si můžete prohlédnout novinky pro letošní rok a nechat se jimi inspirovat. Veškeré zboží samozřejmě dokážeme potisknout Vaším logem. U každého produktu v katalogu můžete využít i možnosti prokliku do e-shopu, kde naleznete širší informace včetně skladových zásob a online kalkulačky potisků. 

 

 

 


 

KATALOG JARO LÉTO

Screenshot_2

Opět se vrací teplé počasí a s námi budete připraveni si ho pořádně užít. V letošní nabídce reklamních předmětů nabízíme zboží, které opravdu využijete a můžete ho využít na propagaci firmy a nebo jako dárek pro své zaměstnance.

 Veškeré zboží samozřejmě dokážeme potisknout Vaším logem. U každého produktu v katalogu můžete využít i možnosti prokliku do e-shopu, kde naleznete širší informace včetně skladových zásob a online kalkulačky potisků. 

 

 


 

KATALOG OCHRANNÝCH POMŮCEK

Screenshot_3

I v novém roce je potřeba dbát na osobní hygienu a dodržovat bezpečnostní opatření. Proto vydáváme tento katalog ochranných pomůcek, ve kterém nabízíme širokou nabídku produktů od roušek, respirátorů, až po antibakteriální pera, sterilizační boxy a dezinfekce.

Veškeré předměty máme také na e-shopu, kde můžete využít také cenovou kalkulačku a využít množstevní slevy.

Pokud budete mít o některé produkty zájem, můžete si zboží objednat na našem eshopu, nebo kontaktujte naše obchodní oddělení a my Vám rádi zodpovíme veškeré dotazy.

 

 


  

KATALOG REKLAMNÍCH PŘEDMĚTŮ INSPIRACE 

Screenshot_7

V letošním roce jsme se rozhodli jít více ekologickou cestou a papírový tištěný katalog reklamních předmětů již nevydávat. Zároveň si ale moc dobře uvědomujeme, že mnoho z Vás se na náš katalog reklamních předmětů v tištěné podobě těší.

Rozhodli jsme se tedy vydat katalog reklamních předmětů INSPIRACE 2020 v elektronické podobě. Katalog je koncipován jako rychlá ochutnávka zajímavých dárků a reklamních předmětů od propisek až po zakázkovou výrobu.

V katalogu můžete nasbírat inspiraci a co se Vám bude líbit si můžete jednoduchým kliknutím na obrázek otevřít přímo na našem e-shopu, kde naleznete podrobnější informace.

Veškeré reklamní předměty jsme samozřejmě schopni potisknout Vaším logem. Na našem e-shopu jsou pro Vás připraveny i kalkulačky potisků a množstevních slev. Můžete si tedy pohodlně propočítat cenu reklamních předmětů i s potiskem.

Veškeré zboží můžete objednávat přímo na našem e-shopu, nebo můžete kontaktovat svého obchodního zástupce. Širší nabídka je pak připravena na našem e-shopu.

reference

NEWSLETTER

Svěřte nám Váš e-mail a dostávejte na něj pravidelné novinky