KATALOG NOVINKY 2021

KATALOG thumbPřipravili jsme pro Vás listovací e-katalog, ve kterém si můžete prohlédnout novinky pro letošní rok a nechat se jimi inspirovat. Veškeré zboží samozřejmě dokážeme potisknout Vaším logem. U každého produktu v katalogu můžete využít i možnosti prokliku do e-shopu, kde naleznete širší informace včetně skladových zásob a online kalkulačky potisků. 

 

 

 

 

 

 

 


 

KATALOG REKLAMNÍCH PŘEDMĚTŮ INSPIRACE 2020

Inspirace 2020

V letošním roce jsme se rozhodli jít více ekologickou cestou a papírový tištěný katalog reklamních předmětů již nevydávat. Zároveň si ale moc dobře uvědomujeme, že mnoho z Vás se na náš katalog reklamních předmětů v tištěné podobě těší.

Rozhodli jsme se tedy vydat katalog reklamních předmětů INSPIRACE 2020 v elektronické podobě. Katalog je koncipován jako rychlá ochutnávka zajímavých dárků a reklamních předmětů od propisek až po zakázkovou výrobu.

V katalogu můžete nasbírat inspiraci a co se Vám bude líbit si můžete jednoduchým kliknutím na obrázek otevřít přímo na našem e-shopu, kde naleznete podrobnější informace.

Veškeré reklamní předměty jsme samozřejmě schopni potisknout Vaším logem. Na našem e-shopu jsou pro Vás připraveny i kalkulačky potisků a množstevních slev. Můžete si tedy pohodlně propočítat cenu reklamních předmětů i s potiskem.

Veškeré zboží můžete objednávat přímo na našem e-shopu, nebo můžete kontaktovat svého obchodního zástupce. Širší nabídka je pak připravena na našem e-shopu.


KATALOG REKLAMNÍCH PŘEDMĚTŮ PREDVO 2019/2020

Katalog_20192020

Jako každý rok jsme si pro Vás připravili nový katalog "Reklamní a dárkové předměty 2019/2020", . Obsahuje  velké množství novinek a také výběr osvědčených, nejzajímavějších i nejběžnějších reklamních předmětů. Pokud se Vám ještě nedostal do ruky, tak na elektronickou verzi se můžete podívat zde v odkazu a pokud máte zájem o tištěnou verzi, kontaktujte prosím naše obchodní oddělení na telefonním čísle +420 222 311 111 nebo pište prosím na e-mail: zakazky@predvo.cz.

 katalog obsahuje:

 • reklamní pera plastová, kovová, dotyková pera, pastelky
 • značková pera Parker, Rotring, Balmain, Mark Twain
 • reklamní USB plastové, kovové, dřevěné
 • power banky různých kapacit
 • reklamní kalkulačky, poznámkové bloky, portfolia,  desky
 • příslušenství k PC, chytrým telefonům, pro tablet a iPad
 • reklamní hodiny, hodinky, meteo, reproduktory, sluchátka
 • reklamní tašky, deštníky, cestovní  potřeby, termotašky
 • reklamní trička, polokošile, vesty, bundy, fleece, čepice
 • značky textilu, Slazenger, Elevate, James & Nicholson a další
 • reflexní předměty, vesty, přívěsky, pásky, čepice
 • reklamní nože, pásma,svítilny,autopotřeby, reflexní vesty
 • značkové nože a nářadí Victorinox, Fieldmann, Elevate, Stac
 • reklamní přívěsky, manikúry, peněženky, kosmetické sady
 • reklamní hrnky, termosky, potřeby do kuchyně, aroma sady
 • reklamní předměty na pláž, pro sport, volný čas, grilování
 • reklamní čaje, bonbóny, vína, clik-clak a ostatní pochutiny
 • reklamní kalendáře nástěnné i stolní, diáře, novoročenky

KATALOG ENJOY 2020

enjoy

Katalog  ENJOY 2020  je katalog kvalitních značkových dárků, které jsou ideální jako reklamní předmět. Obsahuje propagačně zaměřené značky, které jsou skutečně vyvinuty pro konkrétní účel. Značky Marksman, Seasons, Elevate, iFidelity, Zoom, STAC, BRIGHTtravels, Field & Co. a California Innovation představují kvalitu a originalitu, kterou nelze najít v obchodech. Letos je nabídka rozšířena o značku Americano, špičku v nápojovém příslušenství. Jejich hrnky lze kombinovat do nespočet variant. Všechny dárky z katalogu jsou připraveny k Vašim vlastním úpravám. Nabízíme bohatou škálu kvalitních potisků, abyste udělali ten nejlepší dojem. V tomto katalogu naleznete také celosvětově proslulé značky Slazenger a Elevate. Značka Slazenger se neustále vyvíjí zaváděním nových vzrušujících stylů a zdokonalováním stávajících modelů a v tomto roce opět nabízí exkluzivní kolekci pro reklamní odvětví, která splňuje současné preference. Elevate nabízí oděvní kolekci značky, která se svými třemi různými kategoriemi – Essential, Life a Select Vám usnadní výběr podle toho, co potřebujete. Elevate je nejen název – je to filozofie.

Informace o cenách a zboží získáte v našem obchodním oddělení na zakazky@predvo.cz


KATALOG MORE THAN GIFTS 2020

Katalog  MORE THAN GIFTS 2020  je katalog s mixem praktických reklamních předmětů, které zajistí, že bude Vaše značka vidět. Jsou zde předměty od praktických a funkčních po trendy a unikátní předměty a barevné doplňky, které budou Vaši zákazníci milovat. V tomto katalogu je nabídka opravdu vyčerpávající. Vše lze snadno opatřit potiskem loga Vaší společnosti vhodnou tiskovou technologií.

Informace o cenách a zboží získáte v našem obchodním oddělení na zakazky@predvo.cz

 

 


KATALOG XD 2020

XD

Katalog XD 2020 doplňuje nabídku našeho katalogu Reklamní a dárkové předměty.  XD design je skvělá holandská značka. Jejich designová kancelář je pod vedením ambiciózních designerů z celého světa. Bojují za to, aby se obyčejné zboží stalo něčím lepším kvůli designu jak v emocionálním, tak funkcionálním smyslu nebo jak rádi říkají: dostupná jedinečnost. Reklamní předměty XD design svým vzhledem, zpracováním a funkčností  působí vkusně, esteticky a prakticky.  Reklamní dárky XD design splňují kritéria pro podařený reklamní design – předmět je nápadný a padne uživatelům hned do oka. Nabízí nejlepší dárky pro jakoukoliv příležitost. Předměty jsou dodávány v reprezentativním balení. Ve spojení s vhodným reklamním potiskem Vašeho loga je to reklamní dárek vysoké hodnoty pro Vaše zákazníky nebo obchodní partnery. 

Informace o cenách a zboží získáte v našem obchodním oddělení na zakazky@predvo.cz 


KATALOG LOOK IN 2020

Katalog  LOOK IN 2020 je plný cenově dostupných reklamních dárkových předmětů vhodných pro každou příležitost. Kuličkové pera, kancelářské či cestovní potřeby s originálním designem, předměty plné barev nebo reprezentativní dárky značek Mark Twain a Ferraghini, to je letošní nabídka tohoto katalogu. Vše lze snadno opatřit potiskem loga Vaší společnosti vhodnou tiskovou technologií.

Informace o cenách a zboží získáte v našem obchodním oddělení na zakazky@predvo.cz

 

 

 

 


KATALOG TOPS PROMOTION 2020

Katalog TOPS PROMOTION 2020 je plný perfektních reklamních předmětů pro každou příležitost jako jsou ostré nože , zábavné časovače a hodiny, nepopsatelně krásné kancelářské potřeby, nádherné cestovní potřeby, praktické přívěsky na klíče a mnoho dalších fantastických položek.

Katalog nabízí také užitečné reklamní předměty a propagační dárky Picoworld, které se vyznačují individualitou a vysoce kvalitní inovací za dobré ceny. Tyto reklamní předměty jsou ideální médium jak získat body u Vašich klientů., například psacími potřebami s krystaly Swarovski.

Informace o cenách a zboží získáte v našem obchodním oddělení na zakazky@predvo.cz

reference

NEWSLETTER

Svěřte nám Váš e-mail a dostávejte na něj pravidelné novinky