KATALOG REKLAMNÍCH PŘEDMĚTŮ PREDVO 2018/2019

Jako každý rok jsme si pro Vás připravili nový katalog "Reklamní a dárkové předměty 2018/2019". V tomto našem katalogu je velké množství novinek a samozřejmě výběr osvědčených, nejzajímavějších a nejběžnějších reklamních předmětů. Pokud se Vám katalog ještě nedostal do ruky, tak v případě zájmu o zaslaní našeho katalogu kontaktujte naše obchodní oddělení na telefonní číslo +420 222 311 111 nebo na náš e-mail: zakazky@predvo.cz.

v katalogu naleznete 


 • reklamní pera plastová, kovová, dotykováobalka pera, pastelky
 • značková pera Parker, Rotring, Balmain, Mark Twain
 • reklamní USB plastové, kovové, dřevěné
 • power banky různých kapacit
 • reklamní kalkulačky, poznámkové bloky, portfolia,  desky
 • příslušenství k PC, chytrým telefonům, pro tablet a iPad
 • reklamní hodiny, hodinky, meteo, reproduktory, sluchátka
 • reklamní tašky, deštníky, cestovní  potřeby, termotašky
 • reklamní trička, polokošile, vesty, bundy, fleece, čepice
 • značky textilu, Slazenger, Elevate, James & Nicholson a další
 • reflexní předměty, vesty, přívěsky, pásky, čepice
 • reklamní nože, pásma,svítilny,autopotřeby, reflexní vesty
 • značkové nože a nářadí Victorinox, Fieldmann, Elevate, Stac
 • reklamní přívěsky, manikúry, peněženky, kosmetické sady
 • reklamní hrnky, termosky, potřeby do kuchyně, aroma sady
 • reklamní předměty na pláž, pro sport, volný čas, grilování
 • reklamní čaje, bonbóny, vína, clik-clak a ostatní pochutiny
 • reklamní kalendáře nástěnné i stolní, diáře, novoročenky

 

 

 

 


KATALOG AVENUE BULLET 2018

Katalog  AVENUE Bullet 2018  je katalog kvalitních značkových dárků, které PFjsou ideální jako reklamní předmět. Obsahuje propagačně zaměřené značky, které jsou skutečně vyvinuty pro konkrétní účel.Značky Marksman, Seasons, Elevate, iFidelity, Zoom a STAC jsou letos doplněny o značky BRIGHTtravels, Field & Co. a California Innovation a představují kvalitu a originalitu, kterou nelze najít v obchodech. Všechny dárky z katalogu jsou připraveny k Vašim vlastním úpravám. Nabízíme bohatou škálu kvalitních potisků, abyste udělali ten nejlepší dojem.

Katalog si můžete prohlédnout virtuálně. Pokud Vás zajímají skladové zásoby, ceny, rozměry nebo informace k potisku konkrétních předmětů kontaktujte naše obchodní oddělení na zakazky@predvo.cz.


KATALOG LABEL 2018

LabelKatalog LABEL 2018 nabízí celosvětově proslulé značky Slazenger a Elevate. Slazenger sleduje dění a se svým hypermoderním retro stylem vždy dobře ví, co dělá. Značka Slazenger se neustále vyvíjí zaváděním nových vzrušujících stylů a zdokonalováním stávajících modelů a v tomto roce opět nabízí exkluzivní kolekci pro reklamní odvětví, která splňuje současné preference. Elevate nabízí oděvní kolekci značky, která se svými třemi různými kategoriemi – Essential, Life a Select Vám usnadní výběr podle toho, co potřebujete. Elevate je nejen název – je to filozofie.

Katalog si můžete prohlédnout virtuálně. Pokud Vás zajímají skladové zásoby, ceny, rozměry nebo informace k potisku konkrétních předmětů kontaktujte naše obchodní oddělení na zakazky@predvo.cz.


KATALOG XD 2018

XDKatalog XD 2018 doplňuje nabídku našeho katalogu Reklamní a dárkové předměty.  Můžete si jej prohlédnout virtuálně.  XD design je skvělá holandská značka. Jejich designová kancelář je pod vedením ambiciózních designerů z celého světa. Bojují za to, aby se obyčejné zboží stalo něčím lepším kvůli designu jak v emocionálním, tak funkcionálním smyslu nebo jak rádi říkají: dostupná jedinečnost. Reklamní předměty XD design svým vzhledem, zpracováním a funkčností  působí vkusně, esteticky a prakticky.  Reklamní dárky XD design splňují kritéria pro podařený reklamní design – předmět je nápadný a padne uživatelům hned do oka. Nabízí nejlepší dárky pro jakoukoliv příležitost. Předměty jsou dodávány v reprezentativním balení. Ve spojení s vhodným reklamním potiskem Vašeho loga je to reklamní dárek vysoké hodnoty pro Vaše zákazníky nebo obchodní partnery. Informace o cenách a o zboží získáte v našem obchodním oddělení na zakazky@predvo.cz


KATALOG PROMOTIONAL PRODUCTS 2018Macma

Katalog  Promotional Products and more 2018 je plný cenově dostupných reklamních dárkových předmětů vhodných pro každou příležitost. Kuličkové pera, kancelářské či cestovní potřeby s originálním designem, předměty plné barev nebo reprezentativní dárky značek Mark Twain a Ferraghini, to je letošní nabídka tohoto katalogu. Vše lze snadno opatřit potiskem loga Vaší společnosti vhodnou tiskovou technologií.

Katalog si můžete prohlédnout virtuálně. Informace o cenách a o zboží získáte v našem obchodním oddělení na zakazky@predvo.cz

KATALOG


KATALOG TOPS PROMOTION 2018INS

Katalog TOPS Promotion 2018 je plný perfektních reklamních předmětů pro každou příležitost jako jsou ostré nože , zábavné časovače a hodiny, nepopsatelně krásné kancelářské potřeby, nádherné cestovní potřeby, praktické přívěsky na klíče a mnoho dalších fantastických položek.

Katalog nabízí také užitečné reklamní předměty a propagační dárky Picoworld, které se vyznačují individualitou a vysoce kvalitní inovací za dobré ceny. Tyto reklamní předměty jsou ideální médium jak získat body u Vašich klientů., například psacími potřebami s krystaly Svarovski.

Katalog si můžete prohlédnout virtuálně. Informace o cenách a o zboží získáte v našem obchodním oddělení na zakazky@predvo.cz.  

KATALOG

NEWSLETTER

Svěřte nám Váš e-mail a dostávejte na něj pravidelné novinky