GDPR

Ochrana osobních údajů 

Správce osobních údajů

Správcem osobních údajů ve smyslu národní a evropské legislativy je:

Predvo s.r.o.

sídlo společnosti: K teplárně 66, 196 00 Praha 9

vzorkovna a výroba: Křižíkova 33, 186 00 Praha 8

IČO: 63673118   DIČ: CZ63673118

Obchodní rejstřík: KOS Praha odd. C, 36708 spis. zn.

 

Účely a doba zpracování osobních údajů

Pokud si objednáte zboží na našem e-shopu nebo přímou objednávkou v našem obchodním oddělení, budeme Vaše osobní údaje zpracovávat za účelem vyřízení Vaší objednávky (zaslání objednaného zboží, provedení platby, fakturace či reklamace), a to na základě právního titulu plnění smlouvy. Bez zpracování Vašich osobních údajů nebudeme schopni objednávku vyřídit. Pro tyto účely zpracováváme následující osobní údaje: jméno, příjmení, dodací a fakturační adresa, telefonní číslo, e-mailová adresa. Takto získané osobní údaje zpracováváme po dobu, kterou ukládá zákon č. 235/2004 Sb., o dani z přidané hodnoty, § 35, odst. 2, ve znění pozdějších předpisů.

Jste-li v naší databázi zákazníků zpracováváme Vaše osobní údaje k marketingovým účelům naší společnosti Predvo s.r.o., tj. zejména za účelem nabízení dalšího zboží z naší nabídky, a to na základě právního titulu oprávněný zájem správce. Pro tyto účely zpracováváme následující osobní údaje: e-mailovou adresu, jméno a příjmení, údaje o nákupních zvyklostech. Tyto osobní údaje zpracováváme po dobu trvání obchodní spolupráce, nejdéle však 3 roky od jejího ukončení.

Ze zasílání se můžete kdykoliv odhlásit buď v rámci obchodního sdělení nebo zasláním e-mailu s žádostí o odhlášení na zakazky@predvo.cz. Jestliže nám píšete přes kontaktní formulář, on-line chat nebo na konkrétní e-mailovou adresu, Vaše osobní údaje dále nezpracováváme a využíváme je pouze za účelem vyřízení vašich dotazů, požadavků, nebo námětů.

                                                                                                                                         

Přenos osobních údajů

Veškeré osobní údaje získané od zákazníků využíváme výhradně pro vnitřní potřebu společnosti, chráníme před zneužitím a neposkytujeme třetím stranám bez předchozího upozornění nebo Vašeho souhlasu.

Výjimku představují externí společnosti, které pro nás zajišťují podpůrné služby (např. dopravu, platební styk) a orgány státní moci. Těmto společnostem Vaše osobní údaje poskytnout můžeme či musíme v minimálním rozsahu, který je nutný pro bezproblémové vyřízení objednávky.

U všech těchto poskytovatelů služeb požadujeme, aby zpracovávali Vaše osobní údaje v souladu s podmínkami ochrany osobních údajů a platnou legislativou.

 

Vaše práva

Vaším právem je obdržet informace o Vašich datech, které o Vás máme v naší databázi zákazníků. Stejně tak máte právo na opravu nebo zablokování nesprávných či neaktuálních údajů, právo na omezení zpracování a právo vznést námitku proti zpracování. V určitých případech Vám náleží právo na výmaz.

Máte-li dotazy ohledně zpracování a ochrany Vašich osobních údajů, můžete nás kontaktovat e-mailem na adrese: info@predvo.cz.

 

reference

NEWSLETTER

Svěřte nám Váš e-mail a dostávejte na něj pravidelné novinky