Kalendáře a diáře 2024

  4.7.2023

Kalendáře, nástěnné i stolní a diáře, je osvědčený reklamní předmět. Přinese Vašim zákazníkům radost a Vaše reklamní sdělení bude mít na očích po celý rok. Kalendář nástěnný, kalendář stolní a samozřejmě také diář to je reklamní dárek praktický, estetický a má vysokou propagační hodnotu. Za velmi rozumné náklady si zajistíte svou propagaci u svých zákazníků na celý rok.

Nabídka nástěnných kalendářů pro rok 2024 je plná atraktivních titulů různých žánrů. Obrázkové kalendáře potěší oko, bezobrázkové tříměsíční, čtyřměsíční apod. jsou praktický pomocník. Tematicky si jistě vyberete pro cílovou skupinu Vašich zákazníků. Naše nabídka je výběr toho nejžádanějšího. Pokud ale máte jinou představu, či jste u nás požadovaný motiv nenašli, kontaktujte naše obchodní oddělení. Všechny kalendáře potiskneme Vašim logem.

Nabídka stolních kalendářů pro rok 2024 obsahuje kalendáře praktické i obrázkové. Stolní kalendáře najdeme stále téměř na všech pracovních stolech a ve většině domácností. Jejich obliba se drží ve firemní sféře. Pro obdarování zákazníků či firemních partnerů má stejné místo jako kalendáře nástěnné. Naše nabídka je opět výběr toho nejžádanějšího, pokud máte jinou představu, či jste u nás požadovaný motiv nenašli, kontaktujte naše obchodní oddělení. Všechny stolní kalendáře také potiskneme Vašim logem.

Nabídka diářů pro rok 2024 obsahuje diáře kapesní, týdenní a denní. Diáře jsou možná ještě častěji využívány než kalendáře. Je to dárek praktický a pro reklamní účely opět neocenitelný, celý rok jste svému obchodnímu partnerovi nebo zákazníkovi stále na očích. Diář i dnes, v digitální době, je stále používán v pracovním i osobním životě téměř všude a všemi. Můžete vybírat z typu diáře, různých povrchů, rozličných barev. Diáře opatříme Vaším logem ražbou nebo sítotiskem na desky.

reference

NEWSLETTER

Svěřte nám Váš e-mail a dostávejte na něj pravidelné novinky