O nás

Společnost PREDVO s.r.o. je ryze česká rodinná firma zaměřená na realizaci dodávek reklamních a dárkových předmětů s reklamním potiskem. Náš profesionální přístup k požadavkům zákazníků, zkušenosti, kvalita a rychlost realizace zakázek nám zajistily pevné místo na českém trhu. I přesto se neustále snažíme rozšiřovat nabídku našeho sortimentu a služeb. Stejný důraz také klademe na modernizaci našich výrobních prostor a technologií.

Naše společnost dováží reklamní a dárkové předměty od výrobců a dodavatelů z Evropy a z Asie. Máme vlastní tiskařskou výrobu s moderními technologiemi, které umožňují potisk nejrůznějších reklamních předmětů dle požadavků a představ klienta. Zároveň zajišťujeme výrobu originálních reklamních předmětů dle individuálních požadavků jednotlivých zákazníků. Spokojenost klienta je pro nás nejdůležitějším prvkem.

Pravidelně se účastníme specializovaných evropských i asijských veletrhů na téma reklamní předměty, kde sledujeme nejnovější trendy v reklamě, novinky v reklamních a dárkových předmětech objevujících se na světových trzích a nastupující nové technologie. Vydáváme tištěné katalogy s širokou nabídkou propagačních předmětů.

 

KONTAKT

reference

NEWSLETTER

Svěřte nám Váš e-mail a dostávejte na něj pravidelné novinky