Reklamní předměty s vánoční tématikou 2016

  1.9.2016

Rozhodli jste se obdarovat své zákazníky a obchodní partnery v předvánoční době či na konci roku? Nabízíme Vám velký výběr reklamních a dárkových předmětů s vánočním motivem a s možností potisku Vašeho loga, který může posloužit jako poděkování za celoroční obchodní spolupráci. Pokud hledáte reklamní předmět jako dárek s krásnou, originální a nápaditou vánoční dekorací u nás je naleznete.

predmety_s_vanocni_tematikou_2016_1

 

predmety_s_vanocni_tematikou_2016_2Naše vánoční nabídka vánočních reklamních předmětů je opravdu pestrá. Naleznete v ní klasické předměty s vánočním motivem jako jsou ozdoby, svíčky, hrníčky, předměty pro děti a mnoho dalších. Můžete tímto způsobem poděkovat svým zákazníkům, obchodním partnerům, ale i Vašim zaměstnancům za spolupráci v roce 2016, který se pomalu posouvá do své poslední čtvrtiny a tím se i blíží čas vánoční pohody i bilancování. S vánočním reklamním předmětem či vhodným reklamním dárkem s vánočním motivem, samozřejmě opatřeným potiskem s Vašim logem, který dáte svým ochodním partnerům budete mít náskok v příštím roce před Vaší konkurencí.

 

predmety_s_vanocni_tematikou_2016_3  predmety_s_vanocni_tematikou_2016_4               predmety_s_vanocni_tematikou_2016_5

reference

NEWSLETTER

Svěřte nám Váš e-mail a dostávejte na něj pravidelné novinky