Nový katalog reklamních předmětů INSPIRACE 2020.

  13.7.2020

V letošním roce jsme se rozhodli jít více ekologickou cestou a papírový tištěný katalog reklamních předmětů již nevydávat. Zároveň si ale moc dobře uvědomujeme, že mnoho z Vás se na náš katalog reklamních předmětů v tištěné podobě těší.

Rozhodli jsme se tedy vydat katalog reklamních předmětů INSPIRACE 2020 v elektronické podobě. Katalog je koncipován jako rychlá ochutnávka zajímavých dárků a reklamních předmětů od propisek až po zakázkovou výrobu.

V katalogu můžete nasbírat inspiraci a co se Vám bude líbit si můžete jednoduchým kliknutím na obrázek otevřít přímo na našem e-shopu, kde naleznete podrobnější informace.

Veškeré reklamní předměty jsme samozřejmě schopni potisknout Vaším logem. Na našem e-shopu jsou pro Vás připraveny i kalkulačky potisků a množstevních slev. Můžete si tedy pohodlně propočítat cenu reklamních předmětů i s potiskem.

Veškeré zboží můžete objednávat přímo na našem e-shopu, nebo můžete kontaktovat svého obchodního zástupce. Širší nabídka je pak připravena na našem e-shopu.

1000x1000

reference

NEWSLETTER

Svěřte nám Váš e-mail a dostávejte na něj pravidelné novinky