LUXE - značka luxusních per

  21.12.2018

Sortiment výrobků značky LUXE je vytvořen z odolných materiálů s důrazem na detail. LUXE, to jsou cenově výhodná pera s elegantním designem. Majitelé per LUXE mají jednu společnou věc, potřebu atraktivních a trvanlivých předmětů na které se mohou spolehnout při každé příležitosti. Tato značka se vyznačuje elegantním a jednoduchým designem s jemnými detaily. Primárními barvami jsou černá, grafitová a stříbrná, sekundární jsou modrá a červená. Nabídka per LUX je doplněna notesy, taškami a osobními doplňky stejné značky.

Pera LUX, která jsou ideální reklamní dárek opatřený reklamním potiskem Vaším logem, nabízíme ve třech řadách:

Řada impériumrada_imperium

Tato řada to jsou elegantní psací potřeby hodné císařů. Zapletený vzorek na těle pera připomíná středověké období: věk hradů a oslava království, statečných rytířů a opulentní výzdoby.

 

 

 

 

 

 

 

Taktická řadtakticka_rada

Skutečně taktický vzhled a výkon. Tyto pera jsou nutností v každodenní výbavě, v kanceláři, aby podepisovala dokumenty. Zanechte dojem při příštím podpisu.

 

 

 

 

 

 

 

Městská řadamestska_rada

Jednoduchý jemný design obklopuje tělo pera posouvá ho až na vrchol. Perfektní pro každodenní použití, pro podepisování dokumentů k zápisu poznámek ze schůzky.

 

 

 

 

obrazek

 

 

 

 

 

reference

NEWSLETTER

Svěřte nám Váš e-mail a dostávejte na něj pravidelné novinky