katalogy online

  31.1.2018

Pro otevření virtuálního katalogu klikněte na daný obrázek katalogu. Pokud Vás zajímají skladové zásoby, ceny, rozměry nebo   informace k potisku konkrétních předmětů kontaktujte naše obchodní oddělení na zakazky@predvo.cz.

Katalogy_online

  

 

Katalog  AVENUE Bullet 2018  je katalog kvalitních znaKatalogy_online_1čkových dárků, které jsou ideální jako reklamní předmět. Obsahuje propagačně zaměřené značky, které jsou skutečně vyvinuty pro konkrétní účel. Značky Marksman, Seasons, Elevate, iFidelity, Zoom a STAC jsou letos doplněny o značky BRIGHTtravels, Field & Co. a California Innovation a představují kvalitu a originalitu, kterou nelze najít v obchodech. Všechny dárky z katalogu jsou připraveny k Vašim vlastním úpravám. Nabízíme bohatou škálu kvalitních potisků, abyste udělali ten nejlepší dojem.

 

 

 

  

KatalKatalogy_online_2og LABEL 2018 nabízí celosvětově proslulé značky Slazenger a Elevate. Slazenger sleduje dění a se svým hypermoderním retro stylem vždy dobře ví, co dělá. Značka Slazenger se neustále vyvíjí zaváděním nových vzrušujících stylů a zdokonalováním stávajících modelů a v tomto roce opět nabízí exkluzivní kolekci pro reklamní odvětví, která splňuje současné preference. Elevate nabízí oděvní kolekci značky, která se svými třemi různými kategoriemi – Essential, Life a Select Vám usnadní výběr podle toho, co potřebujete. Elevate je nejen název – je to filozofie.

 

 

 

 

Katalog TOPS Promotion 2018 je plný perfektních reKatalogy_online_3klamních předmětů pro každou příležitost jako jsou ostré nože , zábavné časovače a hodiny, nepopsatelně krásné kancelářské potřeby, nádherné cestovní potřeby, praktické přívěsky na klíče a mnoho dalších fantastických položek. Katalog nabízí také užitečné reklamní předměty a propagační dárky Picoworld, které se vyznačují individualitou a vysoce kvalitní inovací za dobré ceny. Tyto reklamní předměty jsou ideální médium jak získat body u Vašich klientů., například psacími potřebami s krystaly Svarovski.

 

   

     

 

Katalogy_online_4Katalog  Promotional Products and more 2018 je plný cenově dostupných reklamních dárkových předmětů vhodných pro každou příležitost. Kuličkové pera, kancelářské či cestovní potřeby s originálním designem, předměty plné barev nebo reprezentativní dárky značek Mark Twain a Ferraghini, to je letošní nabídka tohoto katalogu. Vše lze snadno opatřit potiskem loga Vaší společnosti vhodnou tiskovou technologií.

 

 

 

  

 

Katalog XD 2018 doplňuje nabídku našeho katalogu Katalogy_online_5Reklamní a dárkové předměty.  Můžete si jej prohlédnout virtuálně.  XD design je skvělá holandská značka. Jejich designová kancelář je pod vedením ambiciózních designerů z celého světa. Bojují za to, aby se obyčejné zboží stalo něčím lepším kvůli designu jak v emocionálním, tak funkcionálním smyslu nebo jak rádi říkají: dostupná jedinečnost. Reklamní předměty XD design svým vzhledem, zpracováním a funkčností  působí vkusně, esteticky a prakticky. Reklamní dárky XD design splňují kritéria pro podařený reklamní design – předmět je nápadný a padne uživatelům hned do oka. Nabízí nejlepší dárky pro jakoukoliv příležitost. Předměty jsou dodávány v reprezentativním balení. Ve spojení s vhodným reklamním potiskem Vašeho loga je to reklamní dárek vysoké hodnoty pro Vaše zákazníky nebo obchodní partnery. 

 

 

 

 

 

reference

NEWSLETTER

Svěřte nám Váš e-mail a dostávejte na něj pravidelné novinky