Katalog novinky 2021

  18.2.2021

mailing

Připravili jsme pro Vás listovací e-katalog, ve kterém si můžete prohlédnout novinky pro letošní rok a nechat se jimi inspirovat. Veškeré zboží samozřejmě dokážeme potisknout Vaším logem. U každého produktu v katalogu můžete využít i možnosti prokliku do e-shopu, kde naleznete širší informace včetně skladových zásob a online kalkulačky potisků. 

Na nový rok se na trhu objevilo spoustu zajímavých produktů. My jsme pro naše zákazníky vybrali ty nejzajímavější a připravili malý katalog ve kterém je všechno zboží přehledně seřazené.
Máte kancelář kterou potřebujete obohatit? Chcete udělat radost zaměstnancům nebo se potřebujete zviditelnit?
Rádi Vám s tím pomůžeme!
Zabýváme se prodejem a potiskem reklamních předmětů už přes 25 let a během té doby jsme úspěšně dokončili tisíce zakázek i pro ty nejnáročnější klienty.

O nabízeném zboží

V nabídce máme mnoho elektroniky vhodné pro homeoffice. Například sluchátka, která Vám pomůžou se soustředením na práci i v rušném prostředí. Hygienické produkty a ochranné pomůcky jako hygienické klíče, roušky, nebo sterilizační boxy. Spousta novinek je především ve zboží pro domácnost a cestování. Mezi nejzajímavější patří termosky a svačinové boxy z různých materiálů a atypických provedení.

Eko produkty

Eko předměty do kuchyně, eko předměty pro osobní potřebu či hygienu, přívěsky, USB, ekologické dobíječky ze dřeva, z bambusu nebo z recyklovaných materiálů, zajímavé reklamní předměty, které šetří naši přírodu. Vše s možností reklamního potisku. Můžete také vybírat z ekologických psacích potřeb, propisek, přírodních a recyklovaných bloků a bločků, ekologických a recyklovaných hrnků a tašek z přírodních materiálů.

Veškeré nabízené zboží zvládneme potisknout

Na každý produkt v katalogu je možné umístit potisk přes různé tiskové technologie. Potisk může být logo, adresa, webová stránka, nebo slogan. Některé technologie tisknou v plných barvách, takže je možné umístit na produkt i obrázek, nebo plnobarevnou verzi loga. Například u gravírování a ražby je možné použít logo pouze v jedné barvě.
Náš tým Vám při výběru s radostí pomůže a vybere pro Vás nejlepší variantu.

  ONLINE KATALOG ZDE  

reference

NEWSLETTER

Svěřte nám Váš e-mail a dostávejte na něj pravidelné novinky