Katalog jaro léto

  7.5.2021

Jaro leto mailing

Nové reklamní předměty do teplého počasí

Opět se vrací teplé počasí a s námi budete připraveni si ho pořádně užít. V letošní nabídce reklamních předmětů nabízíme zboží, ke kterému si hned budete moct spojit nějaký zážitek. V katalogu máme zboží přehledně seřazené s možností prokliku na náš e-shop, kde můžete zároveň využít cenovou kalkulačku a zboží objednat, nebo můžete zavolat na naše obchodní oddělení, které Vám s objednávkou pomůže.
Pokud chcete udělat radost zaměstnancům, nebo se potřebujete zviditelnit. Rádi Vám s tím pomůžeme. Vaše logo umístíme na veškeré reklamní předměty, které si také můžete dodat sami. Máme vlastní tiskařskou dílnu, takže objednané zboží dodáváme vždy expresně.
Prodejem a potiskem reklamních předmětů se zabýváme už přes 25 let. Během této doby jsme dokončili tisíce zakázek i pro ty nejnáročnější klienty. Pokud máte zájem o spolupráci, nebo máte jakýkoliv dotaz, neváhejte nás kontaktovat.

O nabízeném zboží

V nabídce máme předměty vhodné pro venkovní aktivity. Například pro sportovce nabízíme sportovní textil, různé lahve a předměty na posilování. K létu samozhřejmě patří odpočinek a k němu vám nabídneme spoustů věcí na piknik jako deky, příbor a různé sklenice na osvěžující nápoje. Myslíme i na ty nejmenší a pro ně máme například nafukovací míče a lehátka do vody. Nebo různé hry jako petanque, pin pong nebo badminton. Dále v katalogu můžete najít drobné předměty do přírody jako nože, nebo multifunční nářadí.

 

  ONLINE KATALOG ZDE  reference

NEWSLETTER

Svěřte nám Váš e-mail a dostávejte na něj pravidelné novinky