Kalendáře a diáře 2019

  10.9.2018

Nástěnné kalendáře, stolní kalendáře a diáře je osvědčený reklamní předmět. Přinese Vašim zákazníkům radost a Vaše reklamní sdělení bude mít na očích 365 dní v roce. Kalendář, nástěnný nebo stolní a také diář je reklamní dárek praktický, estetický a má vysokou propagační hodnotu. Za velmi rozumné náklady si zajistíte svou propagaci u svých zákazníků na celý rok.

 

 

Nabídka nástěnných kalendářů pro rok 2019 je plná atraktivních titulů různých žánrů. Obrázkové kalendáře potěší oko, bez obrázkové tříměsíční, čtyřměsíční apod. jsou praktický pomocník. Tematicky si jistě vyberete pro cílovou skupinu Vašich zákazníků. Naše nabídka je výběr toho nejžádanějšího, pokud máte jinou představu, či jste u nás požadovaný motiv nenašli, kontaktujte naše obchodní oddělení. Všechny kalendáře potiskneme Vašim logem.

Potisk sítotiskem přímými barvami na prodloužená záda nebo horní lištu kalendáře. Lze tisknout loga či jednodušší obrázky bez stínování nebo rastru.kalendáre_a_diare_1

Digitální tisk na prodloužená záda kalendáře. Lze tisknout vícebarevná složitá loga, obrázky, texty. Lze realizovat minimálně na 50 ks kalendářů od modelu.

Kašírování, kdy se data vytisknou digitálně na papír a ten se pakspeciálním lepidlem přilepí na lepenková záda kalendáře. Vhodné pro vícebarevná složitá loga, obrázky, texty. Lze realizovat minimálně na 50 ks kalendářů od modelu.

Ofsetový tisk na prodloužená záda nebo horní lištu kalendáře. Provádí se před knihařením kalendáře. Data se vytisknou na prodloužená záda a následně se knihaří s kalendářem. Lze realizovat minimálně na 500 ks kalendářů od modelu.

Výměna titulní strany místo standardní titulní strany lze vytvořit novou titulní stránku dle Vašeho přání a představ. Lze realizovat pouze i některých kalendářů. Pro více informací nás kontaktujte.

Výroba kalendáře na zakázku vyrobíme originál kalendář na klíč. Pomůžeme Vám realizovat Vaši představu, poradíme Vám s našimi zkušenostmi v marketingových trendech, znalostmi nejnovějších výrobních technologií vytvořit opravdu originál. Pro více informací nás kontaktujte.

 

Nabídka stolních kalendářů pro rok 2019 obsahuje kalendáře praktické kalendáre_a_diare_2i obrázkové. Stolní kalendáře najdeme stále téměř na všech pracovních stolech a ve většině domácností. Jejich obliba se drží ve firemní sféře. Pro obdarování zákazníků či firemních partnerů má stejné místo jako kalendáře nástěnné. Naše nabídka je opět výběr toho nejžádanějšího, pokud máte jinou představu, či jste u nás požadovaný motiv nenašli, kontaktujte naše obchodní oddělení. Všechny stolní kalendáře také potiskneme Vašim logem.

Výměna titulní strany místo standardní titulní strany lze vytvořit novou titulní stránku dle Vašeho přání a představ. Lze realizovat pouze i některých typů stolních a to již od 50 ks kalendářů od modelu. Pro více informací nás kontaktujte.

 

Nabídka diářů pro rok 2019 obsahuje diáře kapesní, týdenní a denní. Diáře jsou možná ještě častěji využívány než kalendáře. Je to dárek kalendáre_a_diare_3praktický a pro reklamní účely opět neocenitelný, celý rok jste svému obchodnímu partnerovi nebo zákazníkovi stále na očích. Diář i dnes, v digitální době, je stále používán v pracovním i osobním životě téměř všude a všemi. Můžete vybírat z typu diáře, různých povrchů, rozličných barev. Diáře opatříme Vaším logem ražbou nebo sítotiskem na desky.

Celoplošný potisk desek zvolíte-li si pro povrch diáře lamino materiál, pak lze kromě loga individuálně plnobarevně potisknout celé desky a následně zalaminovány. Nejen logo, barva a letopočet, ale celé desky jsou Vám k dispozici. Těžko budete hledat šikovnější a denně používaný reklamní předmět či dárek.

 

 

reference

NEWSLETTER

Svěřte nám Váš e-mail a dostávejte na něj pravidelné novinky