Reklamní USB flash disky

Stálicí na trhu reklamních předmětů jsou USB flash disky. Dodáváme je ve všech myslitelných kapacitách a nepřeberném množství rozličných tradičních provedení. Výběr takovéhoto běžného modelu je ideální řešení, pokud potřebujete vyřídit objednávku velmi rychle.

Netradiční USB flash disky

Krom obvyklých designů USB flash disků nabízíme i různá netradiční provedení, design nebo třeba materiál, kterým zaujmete zákazníka na první pohled.

Vytvořte si svůj vlastní USB disk

V našem portfoliu je pak samozřejmě i služba "Vytvořte si svůj vlastní USB disk“. Dáváme Vám možnost kreativně vytvořit svůj vlastní a neopakovatelný propagační předmět.

Právě originalita reklamního předmětu umocňuje dojem, který pak vytváří známost značky, služby nebo konkrétního produktu.

Takovýto jedinečný Vámi vytvořený reklamní předmět evokuje v obdarovaném pocit exkluzivity a bude na něj mít mnohonásobně větší psychologický účinek, než má běžné katalogové zboží.  

Postačují přitom pouhé tři jednoduché kroky:

Krok 1. Zašlete nám obrázek Vašeho výrobku nebo předmětu asociovatelného s náplní Vaší činnosti.  Sdělte nám případně i záměr, který má tento reklamní předmět propagovat.

Krok 2. Ve spolupráci s Vámi pak náš grafik zpracuje profesionálně produkt ve 3D. To je ten nejdůležitější krok v celém procesu.

Pokud snad jen zatím plánujete Vaši reklamní kampaň, jsme schopni sami Vám navrhnout předměty, jež by v podobě reklamního USB disku nejlépe vystihly image Vaší společnosti, případně konkrétních produktů a služeb.

Krok 3. Hotový design odešleme do továrny, kde je použit k vytvoření formy potřebné pro výrobu prvního vzorku Vašehovlastního USB disku. Tato fáze trvá 4 až 5 dní. Pokud je vyrobený vzorek v souladu s Vašimi představami, výroba požadované série je zahájena následující den. 

Navrhování a vytváření USB disku obvykle trvá maximálně 20 dnů a připočteme-li běžnou expediční dobu, dostanete na stůl svůj vlastní a neopakovatelný reklamní USB disk do jednoho měsíce od okamžiku počáteční objednávky.

 

reference

NEWSLETTER

Svěřte nám Váš e-mail a dostávejte na něj pravidelné novinky