cs | en | ch


Produkty

Kontakt

PREDVO spol. s r.o.

Křižíkova 33

Praha 8, 186 00


tel.: 222 311 111


www.predvo.cz

zakazky@predvo.cz

Sortiment

reklamní předměty

dárkové předměty

potisk

USB nabíjecí kabel & otvírák

Představujeme Vám další z novinek v oblasti IT doplňků, které si našly své místo jako reklamní předmět či dárek a spolu s reklamním potiskem upoutá Vaše klienty. Mít po ruce propojovací kabely k chytrému telefonu či tabletu i otvírák na láhev a to vše jako přívěšek na klíče je velmi praktické. Když se k tomu přidá velmi zajímavý design máme tu reklamní předmět se kterým uspějete.

 

 

 

 

 

USB nabíjecí synchronizační kabel & otvírák je vyroben z použitého RoHS materiálu a je bezpečný a šetrný k životnímu prostředí. Je přísně testován dle nejvyšších standardů,  je také bezpečný a spolehlivý v provozu. Jako reklamní předmět plní vlastně čtyři funkce:

  

1/ USB kabel s mikro USB koncovkou, jde o klasický kabel používaný pro napájení a datový přenos mobilních telefonů, tabletů, GPS navigací a dalších menších elektrických zařízení. Tento kabel je také  používaný pro připojení počítače s mobilním telefonem nebo tabletem. Kabel je také možné využít i pro propojení Power banky a mobilního telefonu či tabletu.

 

2/ funkční otvírák na láhev, často se stane, že nemáte po ruce otvírák, abyste si otevřeli láhev piva či nealko nápoje, zvláště na výletech, obchodních cestách nebo na dovolené doceníte mít po ruce tuto maličkost, otvírák je potřebný pro každodenní život

 

3/ přívěšek na klíče lze připevnit ke klíčům, na tašku či kamkoliv jinam jak uznáte za vhodné, to je další velká výhoda, nemusíte při potřebě dobíjecího kabelu k svému mobilu shánět po kapsách, v tašce či kabelce, víte, že ho máte zavěšený u klíčů nebo jiném pro Vás obvyklém místě místě.

 

4/ s reklamním potiskem Vašeho loga či sloganu ocení Váš zákazník nebo obchodní partner praktický a hezký dárek a Vás bude mít stále na očích.