cs | en | ch


Produkty

Kontakt

PREDVO spol. s r.o.

Křižíkova 33

Praha 8, 186 00


tel.: 222 311 111


www.predvo.cz

zakazky@predvo.cz

Sortiment

reklamní předměty

dárkové předměty

potisk

Reproduktory X-mini jako reklamní dárek

X-mini nabízí stylové miniaturní reproduktory na cesty. Díky ideální kombinaci dokonalé funkčnosti, přitažlivého vzhledu pro řadu uživatelů a bezkonkurenční kvality se X-mini řadí do kategorie převratných technologií a nabízí se jako velmi dobrý reklamní předmět a dárek. Reproduktory X-mini jsou proslulé svou vynikající kvalitou zvuku a velkým dosahem. Cílem značky X-mini, inspirované nejnovějším vývojem a technologiemi, je vytvořit technicky nejvyspělejší a velice kvalitní přenosný reproduktor. Reproduktory X-mini označené potiskem Vašeho loga jsou předurčené k tomu být kvalitní reklamní předmět a dárek pro Vaše partnery.

Reproduktory lze připojit k přenosným i nepřenosným zařízením, například k mobilním telefonům, herním počítačům a tabletům. Zapojte je pomocí speciálního kabelu buddyjack a vytvořte přenosnou reprosoustavu pro ještě dokonalejší zvukový zážitek. Všechny produkty mají vestavěnou baterii s dlouhou výdrží, až 12 hodin. Baterie se dobíjejí přes USB.

 

2-108143   X-MINI V1.1 mono reproduktor ve tvaru kapsle

Přenosný reproduktor X.mini ve tvaru kapsle s 36 mm ovladačem přináší vynikající kvalitu zvuku a délku přehrávání až 6 hodin. Obsahuje samonavíjecí kabel 3,5 mm uložený v základně reproduktoru a li-ion baterii s možností dobíjení přes USB. Baleno v černé dárkovém obalu X-mini. Exkluzivní design. 

  

 

v těchto barvách


 

  

2-108144   Dvojitý kapslový reproduktor X-Mini MAX

Stereo reproduktory skvělého designu s dobou přehrávání až 12 hodin. V případě rozpojení nabízí přehrávání mono a s funkcí „Buddy Jack“ lze propojit kapslový reproduktor X-mini k dalšímu a vytvořit tak přenosný repro systém. Obsahuje samonavíjecí kabel3,5 mmuložený v základně reproduktoru a li-ion baterii s možností dobíjení přes USB. Baleno v černé dárkové kazetě X-mini. Exkluzivní design.

v těchto barvách

 

 

2-108190   Mono reproduktor X-mini II

Kapslový reproduktor X-mini II je malý, vydává však mohutný zvuk. Reproduktor má 40 mm ovladač, jeho zvuk je vynikající, s vysokou hlasitostí i kvalitou. Díky modulárnímu designu „Buddy Jack“ umožňuje zapojit řadu kapslových reproduktorů X-mini. Obsahuje samonavíjecí kabel 3,5 mm uložený v základně reproduktoru a li-ion baterii s možností dobíjení přes USB. Baleno v černé dárkové kazetě X-mini. Exkluzivní design.

v těchto barvách