cs | en | ch


Produkty

Kontakt

PREDVO spol. s r.o.

Křižíkova 33

Praha 8, 186 00


tel.: 222 311 111


www.predvo.cz

zakazky@predvo.cz

Sortiment

reklamní předměty

dárkové předměty

potisk

O nás

Společnost PREDVO s.r.o. působí na českém tPredvo Karlínrhu již od roku 1995. Od počátku jsme se zaměřili na realizaci dodávek reklamních a dárkových předmětů s reklamním potiskem. Náš profesionální přístup k požadavkům zákazníků, zkušenosti, kvalita a rychlost realizace zakázek nám zajistily široké spektrum spokojených klientů a pevné místo na českém trhu. I přesto se neustále snažíme rozšiřovat nabídku našeho sortimentu a služeb. Stejný důraz také klademe na modernizaci našich výrobních prostor a technologií.

 

 

Predvo vzorkovnaNaše společnost dováží reklamní a dárkové předměty od výrobců a dodavatelů z Evropy a z Asie. Vlastníme tiskařskou dílnu s moderními technologiemi, které umožňují potisk nejrůznějších reklamních předmětů zadavateli na míru. Vydáváme tištěné katalogy s širokou nabídkou reklamních předmětů, zároveň zajišťujeme pro naše klienty výrobu reklamních předmětů dle individuálních požadavků jednotlivých zákazníků.

 

 

Predvo výstavaStále sledujeme nejnovější trendy v 3D reklamě, nastupující nové technologie i nové druhy reklamních a dárkových předmětů objevujících se na světových trzích. A nejen proto několikrát ročně navštěvujeme specializované výstavy v Evropě a v Asii. Tímto způsobem jsme schopni zajistit z těchto trhů nejširší spektrum zboží v té nejvyšší dostupné kvalitě.

 

 

 

 Jsme členy mezinárodní organizace distributorů reklamního zboží PSI (PräsentService Institute), naším hlavním sortimentem jsou tedy dárkové předměty, reklamní předměty a jejich potisk.

 

 

Základní údaje:

Predvo s.r.o.

sídlo společnosti: K teplárně 66, 196 00 Praha 9

vzorkovna a výroba: Křižíkova 33, 186 00 Praha 8

IČO: 63673118   DIČ: CZ63673118

Obchodní rejstřík: KOS Praha odd. C, 36708 spis.zn.