cs | en | ch


Produkty

Kontakt

PREDVO spol. s r.o.

Křižíkova 33

Praha 8, 186 00


tel.: 222 311 111


www.predvo.cz

zakazky@predvo.cz

Sortiment

reklamní předměty

dárkové předměty

potisk

Návrhář diářů

Návrhář diářů je unikátní aplikace, ve které si sami můžete navrhnout Váš firemní diář 2014 nebo notes. Design diáře můžete přizpůsobit firemním barvám, celkové firemní identitě či jakýmkoliv svým dalším představám.

 

Diáře a notesy z návrháře pro rok 2014 Vám vyrobíme již od 200 ks.
 

Hlavní výhody využití elektronického návrháře firemních diářů a notesů jsou:
 

nové designy diářů/notesů
přehledná grafika a intuitivní ovládání
nové materiály a široká škála barev
branding diáře/notesu na míru
doplňky pro vylepšení diáře/notesu (poutka, gumičky, papírové kapsy)
okamžitá kalkulace ceny
možnost odeslání objednávky online

 

Vstupte do návrháře: navrhar.predvo.cz

 

 

Navrhněte si svůj originální firemní diář na míru snadno a rychle v 8 krocích:

1. krok - Design diáře nebo notesu

Vyberte si návrh diáře nebo notesu z deseti pečlivě navržených grafických designů. Můžete vybírat ze 3koženkových, 2koženkových nebo jednokoženkových diářů a notesů pro rok 2014. Nechcete diář s koženkovým potahem? Zvolte design diáře/notesu GI, kde si grafiku dodáte sami a my Vám ji vytiskneme a zalaminujeme lesklým nebo matným laminem. Vaše grafika se tak objeví na deskách diáře.

 

2. krok - Struktury a barvy materiálu

V návrháři diářů a notesů Vám nabízíme 3 druhy koženek a pestrou škálu barev, která plně odpovídá oblíbeným firemním barvám. V návrháři najdete hladkou koženku, strukturovanou koženku i koženku s metalickým leskem.

 

3. krok - Formát diáře/notesu a kalendárium

V tomto kroku můžete zvolit, jestli preferujete diář nebo notes. V případě diáře 2014 můžete vybírat z pěti kalendárií (denní diář A5, denní diář B6, týdenní diář A5, týdenní diář B6, týdenní diář kapesní). Kalendárium diáře je vytištěno na bílém papíře s certifikací FSC. Notesy nabízíme se čtverečkovaným nebo linkovaným blokem ve formátu A5 nebo kapesní. I notesy jsou vytištěny na bílém papíře.

 

4. krok - Dekorativní ražba

Dekorativní ražba je vhodná pro desky diáře vyrobené z jedné koženky (typ designu diáře GH1 nebo GH2). Na výběr je 6 dekorativních sleporažeb. Vyzkoušejte je a uvidíte, že tato dekorativní sleporažba propůjčí diáři 2014 nový zajímavý vzhled.

 

5. krok - Ražba letopočtu

Letopočet na deskách diáře patří k hlavním rysům diáře. Vybírejte ze šesti různých typů letopočtu ten, který se Vám nejvíce líbí a který se nejvíce hodí k vybranému designu diáře.

 

6. krok - Vaše logo na deskách diáře nebo notesu

Diář 2014 i notes můžete využít jako plnohodnotný reklamní předmět. Základním prvkem by pak mělo být Vaše firemní logo. Kromě standardního zobrazení pomocí sleporažby nebo sítotisku na desky diáře exkluzivně nabízíme gravírování loga na dva druhy plíšků - oválný nebo hranatý.

 

7. krok - Reklamní prvky

Mezi další reklamní prvky, které můžete na diáři pro rok 2014 využít, patří potisk předsádek (předních i zadních), vložení až osmi reklamních listů s Vaší grafikou, potištěná nebo vytkávaná záložková stužka. Tyto prvky Vám pomohou maximalizovat reklamní hodnotu Vašeho firemního diáře či notesu.

 

8. krok - Doplňky: elegantní i praktické vylepšení diáře i notesu

Využijte všechny naše výrobní možnosti a inspirujte se dalšími prvky, kterými můžete Váš diář nebo notes vylepšit: poutko na propisku, gumička na zavření diáře, papírová kapsička na drobné tiskoviny, zapínání na poutko s drukem nebo personalizace diáře zcela jistě odliší Váš diář či notes od konkurence.