cs | en | ch


Produkty

Kontakt

PREDVO spol. s r.o.

Křižíkova 33

Praha 8, 186 00


tel.: 222 311 111


www.predvo.cz

zakazky@predvo.cz

Sortiment

reklamní předměty

dárkové předměty

potisk

katalogy online

Připravili jsme pro Vás nové doplňkové virtuální katalogy pro letošní rok 2018. Jedná se o rozšířenou nabídku reklamních předmětů včetně novinek předmětů vhodné pro reklamní účely, které Vám můžeme nabídnout.

  

 Pro otevření virtuálního katalogu klikněte na daný obrázek katalogu. Pokud Vás zajímají skladové zásoby, ceny, rozměry nebo   informace k potisku konkrétních předmětů kontaktujte naše obchodní oddělení na zakazky@predvo.cz.

 

Katalog  AVENUE Bullet 2018  je katalog kvalitních značkových dárků, které jsou ideální jako reklamní předmět. Obsahuje propagačně zaměřené značky, které jsou skutečně vyvinuty pro konkrétní účel.Značky Marksman, Seasons, Elevate, iFidelity, Zoom a STAC jsou letos doplněny o značky BRIGHTtravels, Field & Co. a California Innovation a představují kvalitu a originalitu, kterou nelze najít v obchodech. Všechny dárky z katalogu jsou připraveny k Vašim vlastním úpravám. Nabízíme bohatou škálu kvalitních potisků, abyste udělali ten nejlepší dojem.

 

 

 

  

   

Katalog LABEL 2018 nabízí celosvětově proslulé značky Slazenger a Elevate. Slazenger sleduje dění a se svým hypermoderním retro stylem vždy dobře ví, co dělá. Značka Slazenger se neustále vyvíjí zaváděním nových vzrušujících stylů a zdokonalováním stávajících modelů a v tomto roce opět nabízí exkluzivní kolekci pro reklamní odvětví, která splňuje současné preference. Elevate nabízí oděvní kolekci značky, která se svými třemi různými kategoriemi – Essential, Life a Select Vám usnadní výběr podle toho, co potřebujete. Elevate je nejen název – je to filozofie.

 

 

  

 

 

Katalog TOPS Promotion 2018 je plný perfektních reklamních předmětů pro každou příležitost jako jsou ostré nože , zábavné časovače a hodiny, nepopsatelně krásné kancelářské potřeby, nádherné cestovní potřeby, praktické přívěsky na klíče a mnoho dalších fantastických položek. Katalog nabízí také užitečné reklamní předměty a propagační dárky Picoworld, které se vyznačují individualitou a vysoce kvalitní inovací za dobré ceny. Tyto reklamní předměty jsou ideální médium jak získat body u Vašich klientů., například psacími potřebami s krystaly Svarovski.

 

 

 

  

     

Katalog  Promotional Products and more 2018 je plný cenově dostupných reklamních dárkových předmětů vhodných pro každou příležitost. Kuličkové pera, kancelářské či cestovní potřeby s originálním designem, předměty plné barev nebo reprezentativní dárky značek Mark Twain a Ferraghini, to je letošní nabídka tohoto katalogu. Vše lze snadno opatřit potiskem loga Vaší společnosti vhodnou tiskovou technologií.

 

 

 

 

 

    

Katalog XD 2018 doplňuje nabídku našeho katalogu Reklamní a dárkové předměty.  Můžete si jej prohlédnout virtuálně.  XD design je skvělá holandská značka. Jejich designová kancelář je pod vedením ambiciózních designerů z celého světa. Bojují za to, aby se obyčejné zboží stalo něčím lepším kvůli designu jak v emocionálním, tak funkcionálním smyslu nebo jak rádi říkají: dostupná jedinečnost. Reklamní předměty XD design svým vzhledem, zpracováním a funkčností  působí vkusně, esteticky a prakticky. Reklamní dárky XD design splňují kritéria pro podařený reklamní design – předmět je nápadný a padne uživatelům hned do oka. Nabízí nejlepší dárky pro jakoukoliv příležitost. Předměty jsou dodávány v reprezentativním balení. Ve spojení s vhodným reklamním potiskem Vašeho loga je to reklamní dárek vysoké hodnoty pro Vaše zákazníky nebo obchodní partnery.