cs | en | ch


Produkty

Kontakt

PREDVO spol. s r.o.

Křižíkova 33

Praha 8, 186 00


tel.: 222 311 111


www.predvo.cz

zakazky@predvo.cz

Sortiment

reklamní předměty

dárkové předměty

potisk

IT předměty XD design

Připravili jsme pro Vás rozšířenou nabídku zajímavých reklamních IT produktů ze řady XD design. Jedná se o powerbanky, kabely, stojánky nebo autonabíječky k chytrým telefonům, sluchátka, reproduktory, pouzdra či tašky na iPady, tablety nebo notebooky.

XD

XD design je skvělá holandská značka. Jejich designová kancelář je pod vedením ambiciózních designerů z celého světa. Bojují za to, aby se obyčejné zboží stalo něčím lepším kvůli designu jak v emocionálním, tak funkcionálním smyslu nebo jak rádi říkají: dostupná jedinečnost. Reklamní předměty XD design svým vzhledem, zpracováním a funkčností  působí vkusně, esteticky a prakticky. IT produkty ze řady XD design splňují kritéria pro podařený reklamní design – předmět je nápadný, padne uživatelům hned do oka a je praktický. Nabízí nejlepší dárky pro jakoukoliv příležitost.

 

Předměty jsou dodávány v reprezentativním balení. Ve spojení s vhodným reklamním potiskem Vašeho loga je to reklamní dárek vysoké hodnoty pro Vaše zákazníky nebo obchodní partnery.