cs | en | ch


Produkty

Kontakt

PREDVO spol. s r.o.

Křižíkova 33

Praha 8, 186 00


tel.: 222 311 111


www.predvo.cz

zakazky@predvo.cz

Sortiment

reklamní předměty

dárkové předměty

potisk

Homepage

Počet položek na stránce : 6    | « Předchozí 1 2 Další »

novinky 2018


novinky 2018

Připravili jsme pro Vás několik novinek reklamních a dárkových předmětů vhodných k potisku Vašeho loga, které obohatí naší nabídku v letošním roce. Je to malá ochutnávka toho co bude v našem novém katalogu „Reklamní a dárkové předměty 2018/2019“. který plánujeme vydat v dubnu 2018. Jako již tradičně v něm budou předměty od těch levnějších vhodných k rozdávání na výstavách a veletrzích až po opravdu reprezentativní dárky pro Vaše obchodní partnery.

více

katalogy online


katalogy online

Připravili jsme pro Vás nové doplňkové virtuální katalogy pro letošní rok 2018. Jedná se o rozšířenou nabídku reklamních předmětů včetně novinek předmětů vhodné pro reklamní účely, které Vám můžeme nabídnout.

více

Digitální UV tisk


Digitální UV tisk

V letošním novém katalogu "Reklamní a dárkové předměty 2017/2018" jsme Vám označili reklamní předměty, na kterých se technologie digitálního UV tisku bude dobře vyjímat a posune daný reklamní předmět díky možnosti tisku plnobarevného motivu, fotografie nebo složitého grafického návrhu zase o kousek dál a bude zajímavější pro cílovou skupinu Vašich klientů.

více

Katalog reklamních předmětů Predvo 2017/2018


Katalog reklamních předmětů Predvo 2017/2018

Jako každý rok jsme si pro Vás připravili náš nový katalog "Reklamní a dárkové předměty 2017/2018". Letos náš katalog získal malinko jiný nádech. V našem katalogu určitě nechybí široký přehled novinek, zmínka o naší nové technologii a celkově přehled všech možných technik potisku. Snažili jsme se pro Vás co nejlépe zjednodušit ceník technologií tisků. Dále zde samozřejmě naleznete výběr toho nejzajímavějšího i nejběžnějšího z reklamních předmětů. V případě zájmu o zaslaní našeho katalogu kontaktujte naše obchodní oddělení na telefonní číslo +420 222 311 111 nebo na email: zakazky@predvo.cz

více

Spinnery


Spinnery

Spinner se stal za poslední dobu obrovským celosvětovým hitem. Pro někoho skvělý antistress a pro dalšího zase možnost překonávat sám sebe. Spinner má rozhodně svoje místo v reklamních předmětech, jelikož neni problém s jeho reklamním potiskem. Chcete mít vaše logo na jednom z nejpopulárnějších reklamních produktů této doby?

více

Kapesní klimatizace


Kapesní klimatizace

Chtěli bychom Vám představit kapesní klimatizaci ve formě chladivých šátků. Tato letošní novinka chladících šátků Vás určitě potěší nejen v parných dnech. Šátky nejsou dělané na žádnou specifickou činnost, můžete si je vzít, na kolo, do auta, a nebo jen tak do přehřáté kanceláře za krk. Šátky mohou také sloužit jako součást první pomoci například u naraženin či vosímu bodnutí. Šátky je možnost využít k reklamním účelům, je zde možnost potisku Vašeho loga.

více