cs | en | ch


Produkty

Kontakt

PREDVO spol. s r.o.

Křižíkova 33

Praha 8, 186 00


tel.: 222 311 111


www.predvo.cz

zakazky@predvo.cz

Sortiment

reklamní předměty

dárkové předměty

potisk

Deštníky v reklamě

Reklamní deštníky nabízejí výtečnou plochu na prezentaci Vaší firmy a v našem klimatu jsou hojně potřebné. Hodnotný deštník spojuje kvalitu s funkčností a stabilitou. Provází svého majitele spolehlivě několik let. Proto se reklamní deštník sám doporučuje jako efektivní reklamní prostředek s dlouhým působením.

Působení a trvanlivost reklamního deštníku je značná. Kdo by nepotřeboval deštník? Kvalitní deštník garantuje trvanlivost, stálou radost z užívání a tudíž i stálou prezentaci Vaší společnosti formou reklamního potisku. Oproti jiným reklamním předmětům deštník potřebuje každý. Dobré reklamní deštníky používáme dlouho, dokud „ho neztratíme“.

Deštníky se vyznačují různým vzhledem, tvarem, velikostí a funkčností, takže se volí dle účelu a hodícího se modelu. Deštník nabízí pro umístění reklamy více možností. Na více dílech lze tisknou kombinovaně loga i reklamní slogany. Reklamním potiskem lze opatřit látkové nebo i kovové pouzdro deštníku. Potisk lze umístit i na rukojeť deštníku. Jeho reklamní působení dociluje maximální rozlohu při zanedbatelných výdajích.

Ženy upřednostňují jiné deštníky než muži. Ale deštník je universální výrobek, který jako reklama potěší a rád bývá přijmut. Potištěné deštníky jsou oblíbenou reklamou.