cs | en | ch


Produkty

Kontakt

PREDVO spol. s r.o.

Křižíkova 33

Praha 8, 186 00


tel.: 222 311 111


www.predvo.cz

zakazky@predvo.cz

Sortiment

reklamní předměty

dárkové předměty

potisk

Buttony - placky

button, placka Reklamní butony je velmi dobrá forma propagace různých výrobků, festivalů nebo konferencí sportovních a společenských akcí, a mnoha jiných událostí. Využití najdou ve všech oborech naší společnosti. U firem na propagaci svých výrobků, konference nebo kampaně. Školy na svou propagaci, na různé soutěže a ocenění. Sportovní kluby, hudební festivaly, televize a rádia na propagaci svých akcí a pořadů. Městská a oblastní informační centra na propagaci svých památek, kulturních a společenských akcí. Pro nadace a veškeré charitativní sbírky je button pro jejich dobrovolníky naprosto nepostradatelný. Pivovary jako skvělý reklamní předmět. Hotely, posilovny nebo kosmetické salóny jako upomínku svým klientům. A samozřejmě jednotlivci k akcím na které se vzpomíná – maturitní plesy, maškarní bály, rozlučky a srazy.

Na button si můžete nechat natisknout plnobarevný obrázek, slogan, logo, prostě cokoliv. Stačí zaslat Vaše návrhy nebo obrázky/fotky ve formátu jpg, pgn, cdr ve vysokém rozlišení. Podklady jsme schopni graficky připravit či poupravit.

Buttony jsou kovové se spínacím špendlíkem k upevnění na podklad, nejčastěji textilní oděv. Nabízíme je ve 4 rozměrech: průměr 25 mm, 44 mm, 56 mm a 75 mm. Tisk chrání lesklá fólie. Buttony je možné vyrobit od padesáti kusů po tisícové náklady, vždy ale rychle a precizně.