cs | en | ch


Produkty

Kontakt

PREDVO spol. s r.o.

Křižíkova 33

Praha 8, 186 00


tel.: 222 311 111


www.predvo.cz

zakazky@predvo.cz

Sortiment

reklamní předměty

dárkové předměty

potisk

Balzámy na rty

Balzám na rty je dnes již neodmyslitelným společníkem, zejména na dovolené a při sportovních aktivitách, jelikož chrání naše rty před škodlivým UV zářením.

 

 

 

Důležité je však, že jde o ideální reklamní předmět s vysokou užitnou hodnotou. Balzám na rty lze potisknout logem dle Vašeho přání. Ani rozličné individuálně designované tvary a barvy pro nás nejsou žádný problém. V kombinaci se šňůrkou na krk tu pak vzniká možnost využití dalšího prostoru pro aplikaci firemního loga.

 

 

 

 

Jsme schopni Vám vyrobit na zakázku libovolnou barevnou kombinaci obalu balzámu ze vzorníku 16 standardních barev. Při větších odběrech (nad 500ks) si pak můžete zvolit vlastní PMS barvu. Nabízíme tři základní provedení závěsných šňůrek a rozličné technologie samotného potisku. Dokážeme individualizovat samotný obsah, respektive jeho barvu, vůni a příchuť. Stejně tak můžeme nabídnout různé drobné doplňky jako je bezpečnostní spona, různé typy karabinek a třeba i plastový obal na jmenovku.  

 

 

 

 

 

 

Hlavní devizou tohoto reklamního předmětu je zejména fakt, že balzám na rty je při používání dobře na očích a s ním pak i Vaše logo či firemní slogan.

 

 

 

 Více informací na: objednavky@predvo.cz