cs | en | ch


Predvo - Reklamní předměty

Predvo Predvo Predvo Predvo Predvo

Produkty

Kontakt

PREDVO spol. s r.o.

Křižíkova 33

Praha 8, 186 00


tel.: 222 311 111


www.predvo.cz

zakazky@predvo.cz

Sortiment

reklamní předměty

dárkové předměty

potisk

Katalog reklamních předmětů Predvo 2017/2018

Katalog reklamních předmětů Predvo 2017/2018Jako každý rok jsem si pro Vás připravili náš nový katalog "Reklamní a dárkové předměty 2017/2018". Letos náš katalog získal malinko jiný nádech. V našem katalogu určitě nechybí široký přehled novinek, zmínka o naší nové technologii a celkově přehled všech možných technik potisku. Snažili jsme se pro Vás co nejlépe zjednodušit ceník technologií tisků. Dále zde samozřejmě naleznete výběr toho nejzajímavějšího i nejběžnějšího z reklamních předmětů. V případě zájmu o zaslaní našeho katalogu kontaktujte naše obchodní oddělení na telefonní číslo +420 222 311 111 nebo na email: zakazky@predvo.cz

více >>

Spinnery

SpinnerySpinner se stal za poslední dobu obrovským celosvětovým hitem. Pro někoho skvělý antistress a pro dalšího zase možnost překonávat sám sebe. Spinner má rozhodně svoje místo v reklamních předmětech, jelikož neni problém s jeho reklamním potiskem. Chcete mít vaše logo na jednom z nejpopulárnějších reklamních produktů této doby?

více >>

Pera, která nepřehlédnete!

Pera, která nepřehlédnete!Vážení obchodní přátelé, připravili jsme si pro Vás nabídku reklamních per, které prostě nepřehlédnete. Díky jedinečné technologii Digitálního UV tisku lze na peru vytvořit plnobarevné logo, které bude výjimečně reprezentovat.

více >>