cs | en | ch


Predvo - Reklamní předměty

Predvo Predvo Predvo Predvo Predvo

Produkty

Kontakt

PREDVO spol. s r.o.

Křižíkova 33

Praha 8, 186 00


tel.: 222 311 111


www.predvo.cz

zakazky@predvo.cz

Sortiment

reklamní předměty

dárkové předměty

potisk

Reklamní předměty s vánoční tématikou

Reklamní předměty s vánoční tématikouRozhodli jste se obdarovat své zákazníky a obchodní partnery v předvánoční době či na konci roku? Nabízíme Vám velký výběr reklamních a dárkových předmětů s vánočním motivem a s možností potisku Vašeho loga, který může posloužit jako poděkování za celoroční obchodní spolupráci. Pokud hledáte reklamní předmět jako dárek s krásnou, originální a nápaditou vánoční dekorací u nás je naleznete.

více >>

katalog Predvo 2016/2017

katalog Predvo 2016/2017Jako každý rok se Vám dostal do ruky náš nový katalog "Reklamní a dárkové předměty 2016/2017". Obsahuje širokou nabídku novinek a zajímavých dárků. Připravili jsme pro Vás dynamicky se obměňující výběr toho nejzajímavějšího, co bylo v poslední době v reklamních předmětech uvedeno na trh. Najdete v něm i nejběžnější reklamní předměty denní potřeby. V případě zájmu o zaslání katalogu kontaktujte naše obchodní oddělení.

více >>

Reklamní předměty v designu Smile ručiček

Reklamní předměty v designu Smile ručičekPřinášíme Vám reklamní předměty s novým, zajímavým designem. Reklamní předmět, který není drahý, ale pozoruhodný a nápadný, ten vždy nadchne zákazníka. Připravili jsme pro Vás několik typů běžných reklamních předmětů s designem usměvavých ručiček. Prsty ruky tvoří různé symboly a spolu se zobrazením smajlíků na prstech se jedná o nové a originální pojetí reklamních předmětů pro Vaše obchodní partnery a zákazníky. Celá rodina Veselých ručiček je připravená být upoutávkou pro jakoukoliv Vaší promo kampaň!

více >>