cs | en | ch


Predvo - Reklamní předměty

Predvo Predvo Predvo Predvo Predvo

Produkty

Kontakt

PREDVO spol. s r.o.

Křižíkova 33

Praha 8, 186 00


tel.: 222 311 111


www.predvo.cz

zakazky@predvo.cz

Sortiment

reklamní předměty

dárkové předměty

potisk

Predvo v barvách Velikonoc

Predvo v barvách Velikonoc S teplejším a příjemnějším, takřka jarním počasím jsme pro Vás předčasně vykoledovali malou velikonoční nabídku. Velikonoce jsou za dveřmi a tak bychom Vám rádi usnadnili výběr reklamních předmětů či kvalitních čokolád pro tuto příležitost. Mrkněte na naší nabídku a pro jakékoliv dotazy nás kontaktujte, jsme tu pro vás.

více >>

Proti mrazu s termoskou

Proti mrazu s termoskouProti mrazu s termoskou. V letošním roce máme zimu, která se zdá být idylická. Bohatá sněhová nabídka vybízí k lyžování, ježdění na sáňkách či bobech. Tak jak to má v zimě být, ale ten mráz.... Proti mrazu je nejlepší ochrana, když pomineme teplé oblečení, mít stále po ruce teplý nápoj. Dětí čaj a rodiče kávu. My pro Vás máme připravenou nabídku termosek za opravdu dobrou cenu. Tuto cenu pro Vás zamrazíme do příchodu jara. Tato cenová nabídka platí do vyprodání zásob, nebo do letních teplot.

více >>

PSI 2017

PSI 2017Stejně tak jako každý rok tak i letos se od 9. – 11. ledna konala v německém Düsseldorfu výstava reklamních a propagačních předmětů. Tato výstava se konala pod názvem PSI – Promotional Service Institut a ani my jsme na této velkolepé akci nemohli chybět. Mohu Vám říci, že nás každý rok něco překvapí, protože jak už je zvykem, veletrh určuje trend v reklamních a propagačních předmětech na daný rok. Výstava se pyšnila čtyřmi halami, které byly plné inspirace a inovace. Tento rok byli pořadatelé s návštěvností velice spokojeni, celkem bylo 988 vystavovatelů a přišlo více než 18.tisíc návštěvníků. S porovnáním s předešlým rokem účast vzrostla.

více >>