cs | en | ch


Predvo - Reklamní předměty

Predvo Predvo Predvo Predvo Predvo

Produkty

Kontakt

PREDVO spol. s r.o.

Křižíkova 33

Praha 8, 186 00


tel.: 222 311 111


www.predvo.cz

zakazky@predvo.cz

Sortiment

reklamní předměty

dárkové předměty

potisk

PSI 2017

PSI 2017Stejně tak jako každý rok tak i letos se od 9. – 11. ledna konala v německém Düsseldorfu výstava reklamních a propagačních předmětů. Tato výstava se konala pod názvem PSI – Promotional Service Institut a ani my jsme na této velkolepé akci nemohli chybět. Mohu Vám říci, že nás každý rok něco překvapí, protože jak už je zvykem, veletrh určuje trend v reklamních a propagačních předmětech na daný rok. Výstava se pyšnila čtyřmi halami, které byly plné inspirace a inovace. Tento rok byli pořadatelé s návštěvností velice spokojeni, celkem bylo 988 vystavovatelů a přišlo více než 18.tisíc návštěvníků. S porovnáním s předešlým rokem účast vzrostla.

více >>

katalog reklamních předmětů - Predvo 2016/2017

katalog reklamních předmětů -  Predvo 2016/2017Jako každý rok se Vám dostal do ruky náš nový katalog "Reklamní a dárkové předměty 2016/2017". Obsahuje širokou nabídku novinek a zajímavých dárků. Připravili jsme pro Vás dynamicky se obměňující výběr toho nejzajímavějšího, co bylo v poslední době v reklamních předmětech uvedeno na trh. Najdete v něm i nejběžnější reklamní předměty denní potřeby. V případě zájmu o zaslání katalogu kontaktujte naše obchodní oddělení.

více >>

Reklamní předměty v designu Smile ručiček

Reklamní předměty v designu Smile ručičekPřinášíme Vám reklamní předměty s novým, zajímavým designem. Reklamní předmět, který není drahý, ale pozoruhodný a nápadný, ten vždy nadchne zákazníka. Připravili jsme pro Vás několik typů běžných reklamních předmětů s designem usměvavých ručiček. Prsty ruky tvoří různé symboly a spolu se zobrazením smajlíků na prstech se jedná o nové a originální pojetí reklamních předmětů pro Vaše obchodní partnery a zákazníky. Celá rodina Veselých ručiček je připravená být upoutávkou pro jakoukoliv Vaší promo kampaň!

více >>