cs | en | ch


Predvo - Reklamní předměty

Predvo Predvo Predvo Predvo Predvo

Produkty

Kontakt

PREDVO spol. s r.o.

Křižíkova 33

Praha 8, 186 00


tel.: 222 311 111


www.predvo.cz

zakazky@predvo.cz

Sortiment

reklamní předměty

dárkové předměty

potisk

Katalog reklamních předmětů Predvo 2017/2018

Katalog reklamních předmětů Predvo 2017/2018Jako každý rok jsem si pro Vás připravili náš nový katalog "Reklamní a dárkové předměty 2017/2018". Letos náš katalog získal malinko jiný nádech. V našem katalogu určitě nechybí široký přehled novinek, zmínka o naší nové technologii a celkově přehled všech možných technik potisku. Snažili jsme se pro Vás co nejlépe zjednodušit ceník technologií tisků. Dále zde samozřejmě naleznete výběr toho nejzajímavějšího i nejběžnějšího z reklamních předmětů. V případě zájmu o zaslaní našeho katalogu kontaktujte naše obchodní oddělení na telefonní číslo +420 222 311 111 nebo na email: zakazky@predvo.cz

více >>

Reklamní předměty v designu Smile ručiček

Reklamní předměty v designu Smile ručičekPřinášíme Vám reklamní předměty s novým, zajímavým designem. Reklamní předmět, který není drahý, ale pozoruhodný a nápadný, ten vždy nadchne zákazníka. Připravili jsme pro Vás několik typů běžných reklamních předmětů s designem usměvavých ručiček. Prsty ruky tvoří různé symboly a spolu se zobrazením smajlíků na prstech se jedná o nové a originální pojetí reklamních předmětů pro Vaše obchodní partnery a zákazníky. Celá rodina Veselých ručiček je připravená být upoutávkou pro jakoukoliv Vaší promo kampaň!

více >>

POWERBANKY - Cestovní dobíjecí stanice

POWERBANKY - Cestovní dobíjecí staniceV dnešní době jsou chytré telefony a tablety našimi nerozlučnými společníky na pracovních cestách i v době dovolené. Vyvstává však potřeba zajistit si jejich fungování i v přírodě a na rozličných místech bez dostupného zdroje elektrické energie.

více >>