cs | en | ch


Predvo - Reklamní předměty

Predvo Predvo Predvo Predvo Predvo

Produkty

Kontakt

PREDVO spol. s r.o.

Křižíkova 33

Praha 8, 186 00


tel.: 222 311 111


www.predvo.cz

zakazky@predvo.cz

Sortiment

reklamní předměty

dárkové předměty

potisk

Oboustranný deštník - NOVINKA

Oboustranný deštník - NOVINKATento oboustranný deštník je opravdu unikátní a hlavně velice praktický. Měli jste někdy také problém, když pršelo a šli jste s deštníkem k autu? Kam s mokrým deštníkem, abyste neměli mokro v autě? Máme pro Vás řešení!

více >>

Proti mrazu s termoskou

Proti mrazu s termoskouProti mrazu s termoskou. V letošním roce máme zimu, která se zdá být idylická. Bohatá sněhová nabídka vybízí k lyžování, ježdění na sáňkách či bobech. Tak jak to má v zimě být, ale ten mráz.... Proti mrazu je nejlepší ochrana, když pomineme teplé oblečení, mít stále po ruce teplý nápoj. Dětí čaj a rodiče kávu. My pro Vás máme připravenou nabídku termosek za opravdu dobrou cenu. Tuto cenu pro Vás zamrazíme do příchodu jara. Tato cenová nabídka platí do vyprodání zásob, nebo do letních teplot.

více >>

Pera s potiskem za hubičku

Pera s potiskem za hubičku Reklamní pero je ideální prostředek pro reklamu. Používá ho denně každý ve všech oborech lidské činnosti. Je to reklama zajímavá, nevtíravá a hlavně za velmi přijatelnou cenu. Budete denně na očích. Připravili jsme pro Vás tři druhy per: plastové, kovové a vícefunkční dotykové. Každé za skvělou cenu včetně potisku Vašeho loga. Tato nabídka platí do 28. února 2017 nebo do vyprodání zásob.

více >>